00903122138435 info@tzd.org.tr

Üyelik

      Türkiye Ziraatçılar Derneği (TZD) tamamen gönüllülük esasına göre çalışan, ülke tarımının ve üyelerinin problemlerini her ortamda dile getiren, çözüm önerileri sunan ve sorunları çözmeye çalışan, TOPLUM YARARINA BİR DERNEK statüsündedir. Bu statüsünden dolayı isminde TÜRKİYE ifadesini taşıyan ve sonuna kadar bunu hak eden bir dernektir. Ülke tarımına fikirleriyle yön veren öncü bir sivil toplum kuruluşudur.

      Derneğimizin resmi görüş ve önerileri Genel Başkanımız Hüseyin DEMİRTAŞ önderliğinde derneğimiz yetkili organları vasıtasıyla ilgili makamlara gerek basın-yayım, gerekse ikili temaslar yoluyla iletilmektedir ve bundan sonra da iletilmeye devam edilecektir. Derneğimiz 81 vilayetteki teşkilatlanması, 72 yıllık köklü geçmişi ve bilgi birikimiyle gücünü sadece değerli üyelerinden almaktadır. Gönüllülük esas olup, Türkiye Ziraatçılar Derneği Ana Tüzüğünde belirtilen vasıfları taşıyan ve üye olmak isteyen vatandaşlarımız için üyelik formumuzu yayınlıyoruz.

     Üyelik Formlarınızı doldurduktan sonra Türkiye Ziraatçılar Derneğinin (TZD) şube ve temsilciliklerine (http://www.tzd.org.tr/sube-ve-temsilciliklerimiz) ya da direk üyelik formunda bulunan Genel Merkez adresine ıslak imzalı olarak gönderebilirsiniz. (NOT: Aylık üyelik ücretimiz 5 TL. dir.)

     Üyesi olduğunuzda arkanızda güçlü bir Sivil Toplum Kuruluşunun bulunduğunu bilmenizi isteriz. GELİN BU GÜÇLÜ AİLEYE SİZDE KATILIN…