S. Zeki YILMAZ (Genel Sayman)
()![](https://tzd.org.tr/wp-content/uploads/2020/12/s-zeki-yilmaz.jpg)
1952 Erzinvan Kemaliye doğumludur. İlk ve ortaokulu Kemaliye’de okuduktan sonra 1974 yılında Tarım Meslek Lisesi’ni bitirdi. Daha sonra Anadolu Üniversitesi Tarım Ön Lisans Bölümünden mezun oldu. Hatay, Erzincan-Kemaliye ve Uşak’ta Teknik Ziraat ve İl Müdürlüklerinde çalıştı. 1990-2002 yılları arasında TZD Yönetim Kurulu üyeliği yaptı. Halen Merkez Yönetim Kurulunda Sayman olarak görevine devam etmektedir.